Setkání s autory knihy

Chcete se setkat s autory knihy 75 tipů, jak si říct o web? Jakub, Josef a Martin mluví o webových zakázkách na autorských besedách v knihovnách, navštěvují klubové večery, přednášejí na školách a prezentují na konferencích. Můžou přijet i za vámi nebo se připojit přes telekonferenci. 

Jakub Goldmann a Martin Kopta
Jakub Goldmann a Martin Kopta
Přednáška pro besedu s autory
Přednáška pro besedu s autory

Přednáška pro zadavatele zakázek na web

Přednáška je určená pro autorské besedy nebo klubová setkání. Na třicítce snímků vám autoři předají nejlepší tipy pro sestavení zadání, výběr dodavatele a nastavení spolupráce. Jako bonus vám vysvětlí designérský proces, jehož znalost vám dovolí stát se plnohodnotnými partnery v komunikaci s webovými návrháři. Přednáška trvá asi čtyřicet minut. (Upoutávka ke stažení)

Školení pro klienty webových designérů

Chcete se na téma návrhu webových stránek podívat víc do hloubky, ale nemáte zájem sami se stát webovými designéry? Právě pro takovou příležitost Jakub s Martinem sestavili půldenní školení pro zadavatele webových zakázek. Můžete se přihlásit na otevřený termín pro veřejnost nebo pozvat autory do své firmy nebo organizace.

Workshopy a prezentace

Autoři přednášejí na konferencích a vedou designérské workshopy. Hledáte speakery pro svou odbornou akci nebo byste využili interaktivní workshop? Autoři mají v portfoliu hotové workshopy zaměřené na získání konkrétních designérských dovedností nebo i jen pro přiblížení designérské profese. Mají také zpracovaná témata pro přednášky, ať už k aktuálním tématům, která hýbou designérskou komunitou, nebo pro vzdělávání budoucích designérů. 

Ať už pořádáte odbornou konferenci, chcete pozvat profesionály z praxe do školy, nebo hledáte smysluplný workshop pro firemní vzdělávání, ozvěte se a domluvíme podrobnosti.

Workshop na Vysoké škole ekonomické v Praze
Workshop na Vysoké škole ekonomické v Praze

Mám zájem o setkání s autory